Když chcete něco zjistit o plotech

Každý, kdo má nějaký kus pozemku, má pochopitelně zájem, aby se o tom vědělo a aby to ostatní lidé akceptovali. A tak si ho dotyčný třeba ohradí.

Každý máme o ideálním plotu vlastní představu. Jsou bezpečnost a ochrana soukromí jediná hlediska, podle kterých vybírat? Sestavili jsme pro Vás seznam výhod betonových plotů.

Přemýšlíte o novém plotu? Už jste slyšeli o tom, jaké výhody mají betonové ploty? Že jsou momentálně na vzestupu a lidé jimi nahrazují pletivové ploty? Pokud projíždíte Církvicemi u Čáslavi, najdete na konci obce směrem na Kutnou Horu nové betonové centrum společnosti Ploty a brány MPC. Do navigace zadejte Církvice 227 vedle čerpací stanice ONO.

Přichází jaro a první teplé sluneční paprsky přímo vybízejí majitele nemovitostí nebo jejich správce pustit se do pozimní údržby. Nejinak tomu je i v případě betonových plotů. Je sice pravda, že základní výhodou betonových plotů je bezúdržbovost, na druhou stranu, existuje i několik triků, kterými lze udržet betonový plot vizuálně hezký po dlouhá...