Naše služby

Poskytujeme kompletní  služby

 od návrhů až po realizaci. Realizujeme  ploty, pro rodinné domy i firmy.

Nabízíme Vám tyto služby


Výkopové práce


  • výkopy základů
  • výkopy bazénů
  • vrtání děr pro sloupky
  • teréní úpravy pozemků
  • zahradní jezírka

Ceník

Ceny jsou vždy smluvní. Snažíme se každému vyjít vstříc.

Ceny jsou bez DPH.

Betonové oplocení

Montáž oplocení

Demontáž stávajícího oplocení

Tmelení spár


od 450 Kč - bm

od  175 Kč - bm

250 Kč za 1 plotové pole  

   

Výkopové práce


od 450 Kč - hod

Branky, brány

Montáž branky + příslušenství

Montáž brány + příslušenství         


od 3000 kč dle typu

dle  dohody


Stavba a montáž 

betonových plotů cena, ceník

Pro betonové ploty cena platí tak, jako i pro jakékoliv jiné produkty, které nakupujete, či realizujete. To znamená, že předběžnou kalkulaci získáte dřív, než se něco začne nebo zakoupí, abyste měli představu financování a znali ceník montáže plotů.

Montáž betonového plotu ceník závisí od následujících faktorů:

  • vybraný materiál
  • kombinace různých dekorů a materiálů
  • rozměry
  • přidaný oblouk
  • probarvení na pískovec

Zákazník, tak může vybírat, dle šířky i výšky, nejvýše, až do 3 metrů a různé kombinování, jako například vrchní dva díly nebo různé dekory od štípaného kamene, až po vkládané dřevo.

Jen pro zajímavost, většinu zákazníků jistě potěší, že jde o materiály české výroby.

Betonové ploty cena s montáží budou předmětem kalkulace, kterou získáte se všemi ostatními informacemi, jako je například předpokládaná délka trvání veškerých prací.

Levně, kvalitně a profesionálně.

Betonové ploty patří k žádaným provedením oplocení, které splňuje nejen praktickou část věci, ale i estetickou. Jedná se o opravdu příjemné řešení, které se na míru přizpůsobí vašim konkrétním potřebám i představám.

Stejně tak příjemná je i cena betonového plotu, protože ani kvalita nemusí být předražena. Ceník betonových plotů vám přináší přehled cen především za vybrané materiály a další prvky a cena s montáží betonových plotů je výsledkem kompletní kalkulace. Betonový plot kalkulace je součástí nabídky služeb a její výsledek dostanete dřív, než bude započata samotná stavba betonového plotu.

Cena za metr betonového plotu se pohybuje již od 450 Kč. Konečnou cenu ovlivňují především vybrané materiály, protože může jít nejen o stavbu plotu z betonových tvárnic, ale i pomocí dalších materiálů. Cena montáže betonového plotu je tak následně ovlivněna i kombinacemi materiálů a dekoru, rozměry, přídavnými prvky, probarvením.

Cena montáže tak není jedinou složkou ceny a od jejího kompletního vypočtení jsou již zmíněné kalkulace na míru zdarma.

Odebíráme kvalitní český materiál


Kombinace oboustranné desky

Ploty montujeme na klíč.


Plot s brankou na míru 

Naši dodavatelé jsou spolehliví a výrábějí pouze z kvalitních materiálů. 

Kombinace mřížka/beton


kombinace desky radius

Lze nahradit mřížkou.

Oboustranné desky a sloupky

Zkrášlí Váš dům.

Zde na obrázku vidíte příklad oboustraného plotu.

Na tomto obrázku je pohledová strana plotu tzv. štípaný kámen.Se štípanými sloupky plot působí celistvě a elegantně. S našimi cenami je tento plot dostupný pro každého. Oboustranná deska vyjde na 260kč bez DPH

Zde na tomto obrázku vidíte druhou stranu oboustraného plotu. Do desek i sloupků jsou vytlačeny skládané kameny. Je na Vás z jaké strany si plot necháte udělat. Vždy bude působit velmi pěkně a elegantně. Umíme tento plot montovat do kažého podloží. Poradíme si s podezdívkou.. asfaltem, kameny,  kořeny... Hlavní cíl naší práce je spokojenost zákazníka. Oboustranný sloupek pořídíte od 400 kč bez DPH

Technologie

Vápenný výkvět

Vápenný výkvět

Jejich výskyt je vždy úzce spojen s vlhkostí. Vlhkost obsažená v jednotlivých betonových dílcích transportuje na povrch výrobku či konstrukce hydroxid vápenatý Ca(OH)2 vznikající hydratací oxidu vápenatého CaO obsaženého v cementu. Po odpaření této transportní vlhkosti z povrchu betonového výrobku a kontaktu hydroxidu vápenatého s oxidem uhličitým CO2 z ovzduší se vytváří povlaky kalcitu CaCO3 zpravidla bílého zabarvení. Tento původně těžce rozpustný kalcit vystavený povětrnostním vlivům po čase následně přechází v rozpustnou formu - hydrogenuhličitan vápenatý Ca(HCO3)2, který postupně samovolně vymizí. K tomuto dochází během výše uvedeného období několika měsíců až let. Zjednodušeně řečeno to trvá tak dlouho, dokud se všechen nevázaný hydroxid vápenatý nevyplaví z betonového výrobku ven.

Tvorba vápenných výkvětů je průvodním a přirozeným jevem zrání betonu, kterému nelze zcela zabránit. Jejich samovolné vymizení účinkem povětrnostních vlivů je dlouhodobější proces v řádech měsíců až let, podle daných podmínek. Každá stavební konstrukce je vystavena specifickým podmínkám, proto se nedá niky paušálně stanovit doba, po kterou se vápenné výkvěty budou vyplavovat na povrch konstrukce a následně působením povětrnostních vlivů ustupovat (zpravidla ne déle než 3 roky). Zároveň je nutno poznamenat, že vápenné výkvěty nemají vedle dočasného nepříjemného estetického efektu žádný negativní vliv na užitné vlastni betonového výrobku.

Z hlediska platných a závazných technických norem není vápenný výkvět považován za vadu výrobku/dílce/.

ČSN EN 12839: 12 - Betonové prefabrikáty - Prvky pro ploty

ČSN EN 13369:2013 - Společná ustanovení pro betonové prefabrikáty