OBRAŤTE SE NA NÁS S DŮVĚROU

Hlavním posláním naší společnosti je být spolehlivým partnerem při realizaci libovolného oplocení a bran i branek. Důležitým faktorem je pro nás kvalita odvedené práce i použitého materiálu. Přestože jsme nastavili vysokou úroveň služeb, budeme držet ceny při zemi. Naším cílem je stát se jedničkou při výběru firem na stavbu oplocení a dalších staveb. Mezi klienty neděláme rozdíly. Postaráme se, jak o oplocení rodinných domů nebo firemních pozemků.

Reference

Pomozte se rozhodnout těm, kteří ještě váhají. Podělte se o zkušenosti s naší firmou, rádi je zveřejníme.

Přečtěte si, co nám napsali naši zákazníci.

Nabízíme Vám neupravené recenze naší práce.

Libuše Marzová

Dobrý den ,
...mockrát Vám děkuji za bezvadný servis a skvěle odvedenou práci.
Jsem ráda že jsem si vybrala právě Vaší firmu.
S pozdravem L. Märzová. 

Aleš Křepel

Dobrý den pane Kursch,

Děkuji Vám za zaslanou fakturu - v pátek jsem ji uhradil. Děkuji Vám za realizaci oplocení - vše proběhlo v pořádku - montážní parta byla super.
Děkuji Vám za spolupráci.

Pavlína Vonešová

S touto firmou jsme velice spokojení, práce provedli dle domluvy, cenovou nabídku dodrželi podle dohody. Vše bylo hotové rychle a pečlivě. Plot se líbí nejen nám, ale i sousedům. Děkujeme. 

Tereza Starcová

Dobrý den,

fakturu jsem zaplatila. Také moc děkujeme za spolupráci a rychlé dodání a montáž. Montážníci byli skvělý, hlavně pán který je vedl, bohužel na jméno si nevzpomenu, byl velmi ochotný. Plot se nám líbí.
Budu vás doporučovat. 

Novak 

Dobry den.
Tak kluci jsou hotovy.
Dekuju za tuhle skvelou partu makáču,vyborna domluva s klukama i s panem Kleinem a provedeni prace nemluvim.
Dekujeme moc.!!! 


Jan Voženílek


Dobrý den, plot už nám dělá velkou radost. A velká pochvala klukům, je to koncert jak dělají. Děkujeme vám. Pěkný den,s pozdravem Jan Voženílek. 

Václav Jíša


Dne 7.7.2022 jsme převzali dokončenou stavbu. S prací Vašich zaměstnanců, kteří prováděli výstavbu, jsme spokojeni. I přes jejich mládí pracovali zodpovědně a profesionálně. Děkujeme za spolupráci. 

 Burianová


Dobrý den, fakturu jsem teď uhradila. Kluky moc moc chválím, hodně mladých by si z nich mělo brát příklad. Moc děkuju 

 Medulová


Dobrý den chtěla bych napsat pochvalu , pracovníci co prováděli montáž, byli rychlý, pečlivý, spokojenost nade vše děkujeme MEDULOVÁ 

Hana Šafránková 

Dobrý den, chci vám poděkovat za dobře odvedenou práci jsem velice spokojená za provedení montáže plotu. Perfektní spolupráce a organizace. Hana Šafránková Choceň 

Michal Praha

Dobrý den, na základě doporučení jsem kontaktoval společnost Montáž MPC ve věci realizace plotu o délce necelých 70 běžných metrů.

Od cenové nabídky až po samotnou realizaci vše proběhlo velmi profesionálně, hladce a až nad očekávání dobře. Tuto společnost mohu jen doporučit.
Vážený pane Kursch, dovolte mi Vám tímto poděkovat a popřát mnoho úspěchů.
S pozdravem MČ 

paní Jana

Jelikož tu nejsou žádné recenze (psáno v raných začátcích naší společnosti, pozn. redakce), báli jsme se,abychom nenaletěli nějakému podvodníkovi. Ale v domluvený den zastavilo před naším domem auto,z něj vyskákali 4 makáči a pracovali do večera. Druhý den dodělali,co zbylo a jeli vesele dál. Kluci byli sympatičtí,moc milí a šikovní. Plot nám stojí už cca 2 měsíce,je nádherný a drží :-D . Moc díky,pánové . Bozděchovi z Nýřan 

Ilona Procházková

Kolín

Dobrý den,
chtěli bychom moc poděkovat za práci, kterou odvedli tři kluci na oplocení naší zahrady. Byli sympatičtí, milí a hlavně pracovití. Práci, kterou měli naplánovanou na tři dny, zvládli za dva. Skvěle se s nimi komunikovalo. Opravdu velká pochvala. I s firmou je dobrá spolupráce, můžeme jen doporučit. Procházkovi Kolín

Petr Filip

Uničov

Dobrý den, děkuji za zaslání faktury a také za perfektní spolupráci, jak ohledně logistiky a organizace, tak provedení a montáž plotu. Petr FILIP 

Klára Grolichová

Dobrý večer pane Benoni, nikdy jsem ještě na žádnou stránku firmy nepsala referenci, ale Vám ji sem vložím protože jsme byli opravdu moc spokojení.

chci Vám moc poděkovat, za Vaši práci a práci Vašich lidí. Od začátku jste byl velice ochotný a vycházel nám vstříc a tak to i zůstalo. Ještě se mi to s žádnou firmou nestalo. Je vidět, že Vám záleží nejen na Vaší odvodené práci a spokojenosti zákazníka, ale i na Vašich lidech. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala Vaši firmu. Všechny vzniklé problémy jste vyřešil s úsměvem a k naší spokojenosti. Vše, co jste slíbil, jste splnil. Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků a ještě jednou moc děkuji. 

Petr Málek 

Uhříněves

Vážení,

moc vám chci poděkovat za dobře odvedenou práci a že jste dodrželi do puntíku to, co jste slíbili. To se dnes už moc často nevidí. 

S pozdravem

Petr Málek

Hana Černá

Plzeň

Jedna z firem na kterou nejde říct ani jedno špatné slovo. Solidní a včasné jednání ,zakázka zhotovena tzv. na klíč. Maximální spokojenost mohu jen a jen doporučit!! Pane Benoni máte 1***** Nejlepší firma s kterou jsem mohla spolupracovat :-) Moc Vám Všem děkuji Hanka Černá Plzeň

Jaroslava Turková

Strakonice

Velice děkujeme za bezchybné provedené požadované práce - montáž plotu. Každému, kdo bude mít zájem, vaši firmu vřele doporučíme. Ještě jednou moc děkujeme. Turkovi Strakonice

p. Kalvach

Dobrý den, děkuji za zaslanou fakturu.

Rád bych také poděkoval za profesionální přístup a skvěle odvedenou práci.

Přístup a jednání Vašich kolegů, kteří plot instalovali byl perfektní.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem Kalvach  

 Josef Kočka
Dobrý den 
Tímto bych chtěl mnohokráte poděkovat, Vám i vašim spolumajitelům a zaměstnancům ,za 100% odvedenou práci.Mohu Vás ujistit,že jsem se již pár let nesetkal s tak perfektním přístupem a odvedenou prací,jakou jste odvedli .Vše bylo přesně jak jsme se dohodli,a přístup k zadavateli byl opravdu perfektní.Přeji Vaší firmě spoustu spokojených zákazníků a ještě jednou moc děkuji.S pozdravem Josef Kočka Staňkov

Tomáš Brzoň

Dobrý den,
Chci vám poděkovat za vaše služby a jednání. Budu vás všude doporučovat.
Děkuji, Brzoň

Květuše Belanová

Byl pátek 13. 7. 2018 a měla se realizovat stavba betonového plotu u mého pozemku. Jenže, 13. a pátek? Montážníci zůstali s porouchaným autem někde u Hradce Králové, a co čert nechtěl i multikára s pískem měla poruchu. Navíc v místě stavby plotu probíhala rekonstrukce celé vozovky. Po domluvě s oběma bratry se termín realizace přesunul na sobotu. Nemohu jinak než pochválit profesionální přístup této firmy, zručnost obou bratrů, kteří v potu tváře, neb počasí spíše zvalo k vodě pracovali s plným nasazením až do večerních hodin. Kolemjdoucí obdivovali jejich práci a zvědavě se mne ptali, kde jsem objevila tak skvělé pracovníky. Plot stojí, můj sen se splnil a já chci touto cestou poděkovat oběma a vůbec celé jejich firmě za práci, kterou odvedli a s klidným svědomím mohu tuto firmu doporučit i ostatním zájemcům o betonový plot.

p. Šnejdarová

Dobrý den chtěla bych vám moc poděkovat. Vše proběhlo v pořádku. Jsme velice spokojení. Vaši zaměstnanci jsou super pracanti.

Vladislava Fišerová

Dobrý den,objednali jsme si u vás nový plot,přijeli tři mladí kluci a předvedli hotový koncert.Jsme moc spokojení.Takových firem a jejich pracovníků by mělo být víc.

Lukáš Cejnar

Tuto firmu doporučuji všem. S plotem jsem velice spokojený. Domluva, vstřícnost, ochota. Celé Vaší partě patří můj dík za dobře odvedenou práci. 


Renata Baťková

Kdyně

Skvěle a rychle provedená práce, cena nejnižší co jsme sehnali, všichni z firmy moc ochotní a milí, i přes naše komplikace nám vyšli vstříc a za to všechno jim děkujeme! Pokud někdy v budoucnu další plot, opět s touto firmou. 

Miroslava Roupová

Plzeň

Firma nám vyrazila dech. Výborná, rychlá, perfektní práce, platba dle rozpočtu. Ráno začali a večer 33 metrů plotu hotovo!! Vřele doporučuji. 

Jana Popovičová

Mladé Bříště

Před touto firmou opravdu smeknout. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou profesionalitou, dodržení všeho co bylo sjednáno. Plot 41m byl hotov za den a půl, včetně bourání starého. Děkuji příjemnému šéfovi i jeho zaměstnancům. U této firmy je samozřejmost, že co se řekne tak platí. Díky moc!!!!!!! 

Eva Šimová

Vykáň


Moc bych chtěla tímhle směrem poděkovat za realizaci našeho plotu.Všechno proběhlo naprosto v pořádku, teda až na počasí , které nám moc nepřálo a realizace se o den posunula, co jde určitě pochopit. Plot je krásný!Sledovat vaše kluky při práci , jak říkal manžel .., to byl balet :)).Taky bych zmínila cenu, která se s konkurencí nedá srovnat.Velké díky !!!Takových firem víc!!!

Marcela Hubáčková

Český Brod

Delší dobu jsem bezvýsledně a většinou neochotně oslovovala firmy na bezzákladový betonový plot.Jen náhodou jsem našla Vaší firmu- jste špatně dohledatelní-první telefonát mě úplně šokoval,perfektní a vstřícná komunikace a pro mě náhoda,krátkého termínu montáže. V dnešní době v pátek dostat nabídku,odsouhlasit ji a v úterý montáž,to je každého zákazníka sen...a mě se splnil! Přijela perfektní parta a já se nestačila divit jak jsou sehraní a jak jim jde velká dřina od ruky.Z mojí strany obrovská spokojenost!!! Všem budu Vaší firmu doporučovat a doufám,že na Vašich stránkách si moji recenzi prečte spousta dalších zákazníků! Ať se firmě vše daří a ještě jednou moooc děkuji!

Petr Renn

Kynšperk nad Ohří

Děkujeme za perfektně odvedenou práci, kterou jste provedli jak v loňském, tak i v letošním roce. Jste jedna z mála firem, která svou práci odvede na 100 % a to od A do Z. Budeme s Vámi počítat i pro stavbu poslední části v roce 2020. Na Vaší partu montážníků je radost pohledět jak jim jde práce od ruky a jak jsou sehraní. 

Marcela Hylasová

Praha

S firmou jsem byla velmi spokojena,vše proběhlo dle domluvy,rychlá realizace děkuji 

Jan Steiger

Stříbrnice 

Všichni kdo hledáte firmu která Vám postaví plot tak si vyberte určitě tuhle firmu.
Při domlouvání realizace stačil pouze jeden email o oznámení montáže na určité datum.
Musím se přiznat že jsem z toho byl trochu nervózní že mi nikdo víc nevolá a nedomlouvá se. Dále jsem v tom také viděl podivné chování a slibování termínu který nikdo nedodrží.
Ale opak byl pravdou. Borci přijeli ráno v den realizace veselí a s chutí do práce. vysvětlil jsem jim co po nich chci a odjel jsem do práce. A až jsem se z práce vrátil vše bylo hotovo tak jak jsem si přál. Musím pochválit za rychlou a kvalitní práci a ještě s úsměvem na tváři.
Sám zastupuji firmu a nejsem zvyklí na to, že jsou ještě firmy, které dodrží slovo hned na poprvé. Proto taky ty obavy z toho že jsem nevěřil tomu, že bude stačit jeden email na dohodu realizace.
Ještě ten večer u mě bylo pár sousedů a vyptávali se co to bylo za firmu. Že se jim jejich práce líbí a chtěli na ni kontakt.
Kdyby jste náhodou chtěli dát přednost jiné firmě která bude o něco levnější, tak si to dobře rozmyslete. Podívejte se tady na všechny recenze. Myslím, že to mluví za vše. 

Jiří Niedoba

Buštěhrad


Dobrý den,
byl jsem s prací velice spokojen a můžu jen vřele doporučit. Komunikace, pracovitost party a výsledek je stoprocentní. Více takových firem...
Ještě jednou díky a přeji mnoho úspěchů
JN 

Josef Ptáček 

Kostelní Lhota

Dobrý den,
moc děkujeme za zhotovení plotu. Vypadá moc hezky a jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás. 

Jakub 

Libřice

Dobrý den,
již od první komunikace s firmou MPC jsem byl velmi spokojený. Jejich vstřícné a profesionální jednání nám zajistilo krásný betonový plot přesně podle našich požadavků a za nejlepší cenu, kterou kdokoli mohl nabídnout. Speciální poděkování také patří tříčlenné skupině mladších montážníků. Skvělá domluva, ochota s kvalitním výsledkem. Opravdu umí! Myslím, že nejlepší recenze je ta, když se s nadšením na MPC obrátíme znovu. Již jsme je doporučili několika zvídavým sousedům:) 

Velice si vážíme hodnocení našich klientů. Pomáhá nám to být lepšími a neubírat na standardech. Pokud chcete i vy nový plot, bránu nebo branku, napište nám, ozveme se vám v co nejkratším čase. Využijte náš poptávkový formulář.