Montáž MPC

Naše skupina vznikla s myšlenkou realizovat stavby oplocení na klíč pro veškerou klientelu.Naší předností jsou nízké ceny.Nepotřebujeme aby naši klienti platili za věci které nedostávají. Větší firmy rády navyšují cenu na úkor zákazníkovi nevědomosti. Montáž MPC zaručuje nejnižší cenu na trhu.

Montujeme pro rodiny, firmy... každému dokážeme vyjít vstříc. Cenu Vám ušijeme přímo na míru.

Reference


Napište nám Váš názor či připomínku k naší realizaci.

Jelikož tu nejsou žádné recenze,báli jsme se,abychom nenaletěli nějakému podvodníkovi. Ale v domluvený den zastavilo před naším domem auto,z něj vyskákali 4 makáči a pracovali do večera. Druhý den dodělali,co zbylo a jeli vesele dál. Kluci byli sympatičtí,moc milí a šikovní. Plot nám stojí už cca 2 měsíce,je nádherný a drží :-D . Moc díky,pánové . Bozděchovi z Nýřan
Hodnocení od: Jana - z IP: 46.174.23.***


Klára Grolichová

Dobrý večer pane Benoni,
nikdy jsem ještě na žádnou stránku firmy nepsala referenci, ale Vám ji sem vložím protože jsme byli opravdu moc spokojení.
chci Vám moc poděkovat, za Vaši práci a práci Vašich lidí. Od začátku jste byl velice ochotný a vycházel nám vstříc a tak to i zůstalo. Ještě se mi to s žádnou firmou nestalo. Je vidět, že Vám záleží nejen na Vaší odvodené práci a spokojenosti zákazníka, ale i na Vašich lidech. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala Vaši firmu. Všechny vzniklé problémy jste vyřešil s úsměvem a k naší spokojenosti. Vše, co jste slíbil, jste splnil. Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků a ještě jednou moc děkuji.


Hana Černá

Plzeň

Jedna z firem na kterou nejde říct ani jedno špatné slovo. Solidní a včasné jednání ,zakázka zhotovena tzv. na klíč. Maximální spokojenost mohu jen a jen doporučit!! Pane Benoni máte 1***** Nejlepší firma s kterou jsem mohla spolupracovat :-) Moc Vám Všem děkuji Hanka Černá Plzeň

Jaroslava Turková

Strakonice

Velice děkujeme za bezchybné provedené požadované práce - montáž plotu. Každému, kdo bude mít zájem, vaši firmu vřele doporučíme. Ještě jednou moc děkujeme. Turkovi Strakonice

p. Kalvach

Dobrý den, děkuji za zaslanou fakturu.

Rád bych také poděkoval za profesionální přístup a skvěle odvedenou práci.

Přístup a jednání Vašich kolegů, kteří plot instalovali byl perfektní.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem Kalvach  

 Josef Kočka
Zpráva: Dobrý den pane Benoni.
Tímto bych chtěl mnohokráte poděkovat, Vám i vašim spolumajitelům a zaměstnancům ,za 100% odvedenou práci.Mohu Vás ujistit,že jsem se již pár let nesetkal s tak perfektním přístupem a odvedenou prací,jakou jste odvedli .Vše bylo přesně jak jsme se dohodli,a přístup k zadavateli byl opravdu perfektní.Přeji Vaší firmě spoustu spokojených zákazníků a ještě jednou moc děkuji.S pozdravem Josef Kočka Staňkov

Tomáš Brzoň

Dobrý den,
Chci vám poděkovat za vaše služby a jednání. Budu vás všude doporučovat.
Děkuji, Brzoň

Květuše Belanová

Byl pátek 13. 7.2018 a měla se realizovat stavba betonového plotu u mého pozemku. Jenže, 13. a pátek? Bratři Benoni zůstali s porouchaným autem někde u Hradce Králové, a co čert nechtěl i multikára s pískem měla poruchu. Navíc v místě stavby plotu probíhala rekonstrukce celé vozovky. Po domluvě s oběma bratry se termín realizace přesunul na sobotu. Nemohu jinak než pochválit profesionální přístup této firmy, zručnost obou bratrů, kteří v potu tváře, neb počasí spíše zvalo k vodě pracovali s plným nasazením až do večerních hodin. Kolemjdoucí obdivovali jejich práci a zvědavě se mne ptali, kde jsem objevila tak skvělé pracovníky. Plot stojí, můj sen se splnil a já chci touto cestou poděkovat oběma a vůbec celé jejich firmě za práci, kterou odvedli a s klidným svědomím mohu tuto firmu doporučit i ostatním zájemcům o betonový plot.

p. Šnejdarová

Dobrý den chtěla bych vám moc poděkovat. Vše proběhlo v pořádku. Jsme velice spokojení. Vaši zaměstnanci jsou super pracanti.

Vladislava Fišerová

Dobrý den,objednali jsme si u vás nový plot,přijeli tři mladí kluci a předvedli hotový koncert.Jsme moc spokojení.Takových firem a jejich pracovníků by mělo být víc.

Lukáš Cejnar

Tuto firmu doporučuji všem. S plotem jsem velice spokojený. Domluva, vstřícnost, ochota. Celé Vaší partě patří můj dík za dobře odvedenou práci. 


Renata Baťková

Kdyně

Skvěle a rychle provedená práce, cena nejnižší co jsme sehnali, všichni z firmy moc ochotní a milí, i přes naše komplikace nám vyšli vstříc a za to všechno jim děkujeme! Pokud někdy v budoucnu další plot, opět s touto firmou. 

Miroslava Roupová

Plzeň

Firma nám vyrazila dech. Výborná, rychlá, perfektní práce, platba dle rozpočtu. Ráno začali a večer 33 metrů plotu hotovo!! Vřele doporučuji. 

Jana Popovičová

Mladé Bříště

Před touto firmou opravdu smeknout. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou profesionalitou, dodržení všeho co bylo sjednáno. Plot 41m byl hotov za den a půl, včetně bourání starého. Děkuji příjemnému šéfovi i jeho zaměstnancům. U této firmy je samozřejmost, že co se řekne tak platí. Díky moc!!!!!!! 

Eva Šimová

Vykáň


Moc bych chtěla tímhle směrem poděkovat za realizaci našeho plotu.Všechno proběhlo naprosto v pořádku, teda až na počasí , které nám moc nepřálo a realizace se o den posunula, co jde určitě pochopit. Plot je krásný!Sledovat vaše kluky při práci , jak říkal manžel .., to byl balet :)).Taky bych zmínila cenu, která se s konkurencí nedá srovnat.Velké díky !!!Takových firem víc!!!

Marcela Hubáčková

Český Brod

Delší dobu jsem bezvýsledně a většinou neochotně oslovovala firmy na bezzákladový betonový plot.Jen náhodou jsem našla Vaší firmu- jste špatně dohledatelní-první telefonát mě úplně šokoval,perfektní a vstřícná komunikace a pro mě náhoda,krátkého termínu montáže. V dnešní době v pátek dostat nabídku,odsouhlasit ji a v úterý montáž,to je každého zákazníka sen...a mě se splnil! Přijela perfektní parta a já se nestačila divit jak jsou sehraní a jak jim jde velká dřina od ruky.Z mojí strany obrovská spokojenost!!! Všem budu Vaší firmu doporučovat a doufám,že na Vašich stránkách si moji recenzi prečte spousta dalších zákazníků! Ať se firmě vše daří a ještě jednou moooc děkuji!