Nové plotové centrum v Církvicích

04.05.2020

Přemýšlíte o novém plotu? Už jste slyšeli o tom, jaké výhody mají betonové ploty? Že jsou momentálně na vzestupu a lidé jimi nahrazují pletivové ploty? Pokud projíždíte Církvicemi u Čáslavi, najdete na konci obce směrem na Kutnou Horu nové betonové centrum společnosti Ploty a brány MPC. Do navigace zadejte Církvice 227 vedle čerpací stanice ONO.

"V tuto chvíli jedeme ještě v provizorním stavu. Na návštěvě je potřeba se předem domluvit, ale není problém sem přijet na libovolnou hodinu každý den. Momentálně pracujeme na stavbě moderního zázemí s prodejní částí, které poskytne našim klientům dostatek pohodlí a komfortu při výběru vhodného plotu. Komu je katalog málo, si může už nyní ve venkovních prostorách prohlédnout všechny typy plotových dekorů a výplní nebo jenom zakoupit materiál, ten prodáváme i samostatně," říká Michal Kursch, jednatel společnosti Ploty-brány MPC.

Kromě ukázek betonových plotů a také vzorků plotových výplní, které lze pořídit i ze dřeva, plastu nebo kovářského kovu je v místě budoucího showroomu možné vidět také ukázku pojezdové brány a branky, které lze vhodně nakombinovat tak, aby společně doplnili nový plot.

Přijeďte se podívat a svou návštěvu si předem domluvte na tel.: 704 138 205 nebo napište zprávu na e-mail: montaz.mpc@email.cz. Přesná adresa je: Ploty a brány MPC, Církvice 227, okr. Kutná Hora.

Společnost Ploty a brány MPC má sídlo ve Žlebech u Čáslavi. Společnost ročně postaví zhruba 400 plotů a za dobu své šestileté existence nasbírala spoustu pozitivních recenzí. Do puntíku plní své firemní motto: "Nestavíme pouze ploty, ale tvoříme bezpečné místo k životu."